Zhodnotenie kapitálu

Ľuboš Kovár

11.10.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Sme skupina 3 obchodníkov, ktorí majú dohromady viac ako 20 rokov skúsenosti z obchodovania na burze. Prešli sme si za tie roky rôznymi pádmi, zlyhaniami, ale aj úspešnými obdobiami, kedy sa naše portfólio zelenalo. Ťažké časy a krízy či už na krypto, alebo akciovom trhu nás naučili to, o čom trading skutočne je. Sme pripravení vám naše know how odovzdať. Je len na vás, či idete do toho s nami a máte záujem sa stať ziskovým obchodníkom na burze.

Spoločne v rámci nášho fondu sa staráme desiatkam investorov o kapitál a postupne ho zhodnocujeme. Pokiaľ máš záujem o spoluprácu a zisk, kontaktuj nás:

bitcoinskupina@gmail.com

Telegram: @bitcoinskupinasupport

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Trading, cesta k úspechu - Kapitál na burzovom účte #9
PrimeXBT

Ľuboš Kovár

Som autorom a zároveň riaditeľom Bitcoin Skupiny a niekoľkých ďalších popredných magazínov v Čechách a na Slovensku, ktoré sa venujú kryptomenám a investovaniu. Finančnému svetu sa aktívne full time venujem od roku 2016. Za tie roky sa mi podarilo vybudovať niekoľko úspešných firiem, projektov a založiť fond na obchodovanie US indexov.