Veľryba kúpila za jedinú noc 2 700 BTC

Redakcia Bitcoin Skupiny

08.12.2021

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Návrat BTC na 50 000 USD cez noc inšpiroval jednu z najväčších peňaženiek k nákupu ďalších mincí v hodnote 137 miliónov USD. Údaje blockchainu zo zdroja BitInfoCharts zdôrazňujú, ako jedna veľryba „kúpila dip“ tak, ako žiadna iná.

Veľryba kúpila dip BTC vo výške 137 miliónov dolárov

Po častých nákupoch odkedy pár BTC/USD minulý mesiac dosiahol historické maximá 69 000 USD, držiteľ peňaženky zvýšil portfólio cez noc jediným nákupom 2 700 BTC. Tým sa celkový počet držaných mincí dostal na 118 017 BTC.

Nákup prevyšuje predchádzajúce nedávne transakcie a ako poznamenal populárny účet na twitteri, Venturefounder, zostatok držiteľa sa dostal na neuveriteľné rekordné úrovne.

„Toto je oficiálne najvyšší počet bitcoinov, ktorý v tejto peňaženke bol: 118 017 BTC. Celkovo veľryba investovala 2,5 miliardy USD na nákup BTC s priemernou cenou 21 160 USD za BTC.“

Opatrenia bránia celkovému trendu, v rámci ktorého veľryby od piatkového krachu ukladajú BTC na burzy.

Neexistuje žiadny nespochybniteľný dôkaz, že peňaženka je súkromným investorom. Zakladateľ Venture však dodal, že jej činnosť sa líši od právnickej osoby, akou je cold wallet alebo fond.

Burza Binance je aktuálne najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Bitcoin verzus akcie – Do čoho investovať!

Mohlo by ťa zaujímať - BTC hash rate je na maximách napriek korekcii

História transakcií tretej najväčšej peňaženky BTC
História transakcií tretej najväčšej peňaženky BTC. Zdroj: BitInfoCharts

Prečítaj si tiež - BTC veľryby presúvajú čerstvé mince na burzy

Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.