Základní informace o těžbě kryptoměn (mining)

Ľuboš Kovár

16.12.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.
 
Těžba kryptoměn je velice zajímavý obor z hlediska toho, že se vám otevírají velké možnosti v kryptosvětě. Aktuálně hodně lidí řeší, že už se těžit nevyplatí a je dlouhá návratnost zakoupeného hardware. Aktuálně jsme ve fázi, kdy se blíží halving a jak tomu bylo mnohokrát v minulosti. Díky halvingu vzrostla hodnota Bitcoinu a na základě toho i Altcoinů. Tím pádem se i zvýhodní těžba kryptoměn. Hodně také záleží jaký máte tarif vaší domácí elektřiny. Osobně doporučujeme, než se pustíte do stavby rigu, tak určitě nakupte bazarové komponenty, ať si vše můžete ošahat a otestovat. Než investovat ihned statisíce Kč a pak zjístite, že to není přesně ono co od toho očekávate!
PREČÍTAJ SI TIEŽ:
💰 Ako som na kryptomenách zarobil 13 000 USD 😱 - Moja cesta a rady pre vás! 🔑
PrimeXBT

Ľuboš Kovár

Som autorom a zároveň riaditeľom Bitcoin Skupiny a niekoľkých ďalších popredných magazínov v Čechách a na Slovensku, ktoré sa venujú kryptomenám a investovaniu. Finančnému svetu sa aktívne full time venujem od roku 2016. Za tie roky sa mi podarilo vybudovať niekoľko úspešných firiem, projektov a založiť fond na obchodovanie US indexov.