Simplecoin - Najlepšia CZ/SK zmenáreň kryptomien - Lepšia ako Coinbase?

Ľuboš Kovár

05.08.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Simplecoin je naša CZ/SK platforma, ktorá ponúka možnosť nakúpiť kryptomeny už od roku 2013. Je teda zároveň jedna z najstarších krypto zmenárni. V dnešnom návode sa pozrieme na to ako si nakúpiť Bitcoin.

Vyskúšať Simplecoin

Začíname!

Ako prvé je potrebné ísť na ich hlavnú stránku registrácie. Vyplníme základne údaje ako email a heslo. ID overenie nevyžadujú!

Simplecoin návod
Simplecoin návod, zdroj: simplecoin.com

Po vytvorení účtu môžete hneď začať s nákupom kryptomien. Stačí ísť do sekcie exchange.

Simplecoin návod
Simplecoin návod, zdroj: simplecoin.com

Do sekcie "From" stačí zadať sumu v CZK, alebo Eur za koľko chcete nakúpiť. Následne v pravom rohu sa zobrazí suma, akú dostane na vašu peňaženku. Pokiaľ súhlasíte zo zadanou sumou, stačí zadať vašu napríklad BTC, alebo LTC adresu, kde vám zmenáreň vaše nakúpené mince odošle. Ak všetko vyplníte, môžete prejsť k objednávke.

Vyskúšať Simplecoin

Simplecoin návod
Simplecoin návod, zdroj: simplecoin.com

Tak, a sme prakticky na konci celej objednávky. Teraz vám Simplecoin robot vygeneroval vašu objednávku. Ako môžete vidieť, je potrebné na bankový účet poslať istú sumu v CZK/EUR so zadaním variabilného symbolu, aby vedeli vašu objednávku rozpoznať. Následne po odoslaní platby z bankového účtu už len môžete čakať, kedy vám vaše kryptomeny prídu na peňaženku. Niekedy to trvá iba niekoľko minút až hodín.

Mince vám neprídu priamo na Simplecoin wallet, ale musíte mať vytvorenú inú hardware, alebo software wallet.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Coinbase urýchľuje transakcie - z burzy do vrecka za chvíľku
Binance

Ľuboš Kovár

Som autorom a zároveň riaditeľom Bitcoin Skupiny a niekoľkých ďalších popredných magazínov v Čechách a na Slovensku, ktoré sa venujú kryptomenám a investovaniu. Finančnému svetu sa aktívne full time venujem od roku 2016. Za tie roky sa mi podarilo vybudovať niekoľko úspešných firiem, projektov a založiť fond na obchodovanie US indexov.