Ripple spúšťa službu, ktorou umožní firmám prístup ku kryptomenom

Redakcia Bitcoin Skupiny

10.11.2021

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Spoločnosť Ripple oznámila novú službu zameranú na finančné spoločnosti, ktorá im umožní ponúkať zákazníkom obchodovanie s kryptomenami. Ripple odhalil službu Liquidity Hub v blogovom príspevku z 9. novembra. Ponúka kryptomenovú budúcnosť, v ktorej bude musieť mať každá spoločnosť stratégiu pre kryptoaktíva.

Nová služba sa zameria na podnikových klientov, ktorí im umožnia prístup k digitálnym aktívam od rôznych poskytovateľov, ako sú burzy, tvorcovia trhu a OTC. Momentálne je v počiatočnej fáze a spustí sa v roku 2022.

Liquidity Hub bude spočiatku podporovať Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ethereum Classic, Bitcoin Cash a XRP v závislosti od geografickej polohy. Spoločnosť plánuje v budúcnosti rozšíriť svoje ponuky kryptoaktív a zahrnúť ďalšie tokeny vrátane NFT.

Generálny riaditeľ RippleNet, Asheesh Birla, uviedol, že spoločnosť využíva túto technológiu získavania kryptomien na podporu svojho produktu On-Demand Liquidity (ODL) už takmer dva roky. Dodal, že zákazníci by chceli mať prístup k rovnakému, dôveryhodnému a jednotnému kontaktnému miestu na nákup, predaj a držbu kryptoaktív, ktoré podporuje rozsiahlu prácu s finančnými inštitúciami.

Prvá americká licencovaná spoločnosť Bitcoin ATM, Coinme, je prvým partnerom pre alfa verziu Liquidity Hubu.

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Prečítaj si tiež - Porovnanie top NFT platforiem na svete – OpenSea stále vedie

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Údaje o sieti Ethereum naznačujú, že by mohlo ísť o býčiu pascu

Ripple sa ponára do DeFi

Ripple sa tiež ponára hlbšie do DeFi a oznámil plány na ponúkanie kryptografických vkladov a investičných služieb. Birla dodal, že je logické, ak klienti po kúpe a držaní Etherea budú chcieť ďalšie generácie služieb. Ripple bude podporovať zabalené XRP (wXRP) v sieti Ethereum, čo umožní držiteľom jeho natívneho tokenu komunikovať s protokolmi DeFi.

Fintech, firma so sídlom v San Franciscu, je stále zapletená do prebiehajúceho boja s Komisiou pre cenné papiere a burzu. V najnovšom sedení sudkyňa Sarah Netburnová nariadila spoločnosti, aby našla obrazové a zvukové záznamy z jej interných stretnutí ako dôkaz.

Finančný regulátor žaluje Ripple a jeho vedúcich pracovníkov za to, že údajne získali viac ako 1,3 miliardy dolárov prostredníctvom neregistrovanej ponuky cenných papierov.

Mohlo by ťa zaujímať - Investovanie na burze – Prečo investovať?

Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.