150 ročný kostol si môžete zakúpiť aj za BTC - Nájdu sa záujemcovia?

Ľuboš Kovár

02.06.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Podľa záznamu na Rightmove, významnom britskom online realitnom portáli a webe s nehnuteľnosťami, predajca dal na predaj kostol z 18. storočia. Objekt je premenený na nehnuteľnosť so siedmimi spálňami a je ochotný akceptovať BTC ako platbu.

Aj keď je cena za nehnuteľnú jednotku 1,2 milióna britských libier (1,5 milióna dolárov), konečná cena v BTC sa musí dohodnúť a potvrdiť s predajcom. Bude závisieť od trhovej ceny BTC v čase predaja. V čase predaja je predajná cena 182,34 BTC.

Bol postavený v roku 1871. Prestavaný obytný majetok je bývalý kostol sv. Vavrinca v grófstve Durham.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Napriek pádu BTC sú obchodníci s futures optimistickí
Binance

Ľuboš Kovár

Som autorom a zároveň riaditeľom Bitcoin Skupiny a niekoľkých ďalších popredných magazínov v Čechách a na Slovensku, ktoré sa venujú kryptomenám a investovaniu. Finančnému svetu sa aktívne full time venujem od roku 2016. Za tie roky sa mi podarilo vybudovať niekoľko úspešných firiem, projektov a založiť fond na obchodovanie US indexov.