Podľa tohto patternu BNB smeruje na 560 $

Redakcia Bitcoin Skupiny

15.10.2021

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Prebiehajúci cenový nárast na trhu Binance Coin (BNB) vykresľuje klasický vzostupný graf s cieľom 560 dolárov. Pattern head and shoulders sa nedávno objavil na grafe, pričom prekonáva rezistenciu. Target od prelomenia rezistencie by mal mať rovnakú výšku ako veľkosť hlavy. Navyše, posledný rast kryptomeny bol sprevádzaný nárastom objemu obchodov. To len potvrdzuje pravdepodobnosť býčieho pokračovania trendu.

BNB/USD 4H. Zdroj: TradingView

Výsledkom bude, že ak by cenový rast BNB vydržal, bude sa blížiť k dosiahnutiu cieľa v blízkosti 560 dolárov. Naopak, ak cena klesne pod support 437 dolárov, môže nastať zneplatnenie celého býčieho patternu.

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Prečítaj si tiež - BTC smeruje na 72 000 $ - história sa opakuje

Veľryby akumulujú BNB

K najnovšiemu zvýšeniu cien Binance coin došlo potom, čo spoločnosť Binance prostredníctvom svojho blockchainového projektu Binance Smart Chain (BSC) spustila fond vo výške 1 miliardy dolárov. Ten má za cieľ urýchlenie adopcie v celom kryptomenovom odvetví. Na projekty budovania decentralizovaných aplikácií je vyčlenených 300 miliónov dolárov.

Sentiment, služba sledovania kryptodát, tiež zaznamenala nárast akumulácie Binance coin v peňaženkách. Tie už obsahujú tokeny v hodnote miliónov dolárov. Takzvané veľryby Binance Coin kúpili za posledné dva týždne asi v počte 412 000 BNB. K svojim existujúcim holdingom tak pridali o 8,7 % viac tokenov.

Údaje o BNB hodleroch. Zdroj: Santiment

Akumulácia tokenu BNB medzi bohatými investormi narástla napriek varovným signálom regulačných orgánov v niektorých krajinách. Binance je aj naďalej predmetom vyšetrovania niekoľkých agentúr v USA, ktoré podnietili niekoľko hedžových fondov vrátane spoločností Tyr Capital a ARK36, aby buď zastavili alebo obmedzili obchodovanie na svojich kryptoburzách.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
BTC podľa tejto metriky vstupuje do poslednej fázy trendu

Mohlo by ťa zaujímať - Binance má rekordnú návštevnosť - CEO oznámil možné stopnutie nových registrácii

Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.