PayPal blokuje krypto platby niektorých používateľov!

Redakcia Bitcoin Skupiny

26.11.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Podľa amerického používateľa Redditu, TheCoolDoc, im služba PayPal poslala správu, v ktorej uviedla, že ich účet bol trvale obmedzený. Ževraj z dôvodu možného rizika. Používateľ uviedol, že uskutočnili najmenej 10 krypto transakcií do týždňa, nákupy počas poklesov a predávali, keď bola cena vysoká. PayPal však požiadal o vysvetlenie každej transakcie.

„Systém označil môj účet v domnení, že predávam položky v hodnote 10,000 dolárov za jeden týždeň, keď som tak neurobil za posledných 6 rokov. Odoslal som veci na kontrolu pomocou svojho preukazu totožnosti s fotografiou a pre každú krypto transakciu som napísal„ PayPal Crypto.“

V priebehu niekoľkých hodín údajne spoločnosť PayPal odoslala správu s oznámením, že používateľ pomocou platformy nebude môcť ďalej podnikať. Používateľ uviedol, že zvyšné prostriedky na účte - 462 dolárov - boli vložené do 180-denného zadržania. Odvtedy však použil iné prostriedky na ich výber.

Čítajte tiež - Binance objemy na maxime – 37 miliárd $ za deň!

PayPal obmedzuje transakcie

Platforma zaviedla limit 10,000 dolárov pre nákupy kryptomien uskutočnených do jedného týždňa pre amerických zákazníkov. Spoločnosť 12. novembra oznámila, že začne umožňovať oprávneným používateľom v USA používať kryptomeny na obchodovanie a platby. Používateľ Redditu, Cryptix001, tiež nahlásil problémy s platformou pri manipulácii s kryptotransakciami:

"Povedal som im, že používam PayPal na prevod peňazí z jedného z mojich online účtov na môj hlavný bežný účet, aby som obišiel dlhší čas na výber. Nikdy som s tým nemal problém, kým to nebola vyššia suma peňazí, ktorú som potreboval na zaplatenie účtov. Trvalo im týždeň, kým sa konečne dohodli na uvoľnení mojich finančných prostriedkov. PayPal už nikdy nebudem používať.“

Pravidlá platformy uvádzajú, že sa neúčtujú žiadne transakčné poplatky za používateľov, ktorí kupujú alebo predávajú kryptomeny do roku 2021. Za držanie kryptomeny sa neúčtujú taktiež žiadne poplatky.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Veľryba kúpila za jedinú noc 2 700 BTC

PayPal však nie je kryptoburza a ich služba je určená na to, aby ľudia držali bitcoiny a potom ich utratili u obchodníkov.

Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.