OMIC token vzrástol o 900 % po ohlásení nového variantu vírusu

Redakcia Bitcoin Skupiny

29.11.2021

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Pomerne neznáma kryptomena s názvom Omicron (OMIC) dnes vyskočila na historické maximum. Stalo sa tak presne vtedy, keď bol oznámený nový a rýchlo sa šíriaci variant COVID-19 s rovnakým názvom. Token spoločnosti Omicron dosiahol neuveriteľných 945 % od soboty, keď sa obchodoval okolo 65 USD.

OMIC/USD
OMIC/USD. Zdroj: Coingecko.com

Variant Covid-19 bol prvýkrát objavený v Južnej Afrike 23. novembra. Svetová zdravotnícka organizácia pomenovala rýchlo sa šíriaci kmeň B.1.1.529. Kryptomenový kritik „Mr. Whale“ poznamenal, že masívny nárast cien bol znakom toho, že ceny sú v „obrovskej bubline“.

Omicron je decentralizovaný protokol rezervnej meny, ktorý beží na sieti Arbitrum druhej vrstvy Ethereum. Jeho natívny token OMIC je krytý niekoľkými ďalšími kryptografickými aktívami vrátane stablecoinov USDC.

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Prečítaj si tiež - BTC predbieha Paypal v prenesenej hodnote. Obehne aj Mastercard?

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Naše děti a investice

OMIC sa obchoduje iba na SushiSwape

Dá sa s ním obchodovať iba na decentralizovanej burze SushiSwap, ktorá podľa CoinGecko zaznamenala za posledných 24 hodín objem 454 000 USD pre pár OMIC/USDC. Webová stránka analýzy tokenov nemá žiadne ďalšie podrobnosti o ponuke tokenu alebo trhovej kapitalizácii.

Mohlo by ťa zaujímať - Cykly na finančnom trhu – Ako ich využiť vo svoj prospech a profit

Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.