Nový DeFi token dosiahol 1000%-ný zisk - ktorý to je?

Redakcia Bitcoin Skupiny

26.10.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Audius so svojim tokenom AUDIO zaznamenal pár dní dozadu 1000% zisk. Pozornosť v sektore DeFi čoraz viac rastie. Údaje z platformy CoinGecko ukazujú iný obraz v sektore Ethereum DeFi ako v hlavných kryptomenách. Väčšina hlavných tokenov DeFi zaznamenáva posledné obdobie straty. Stále však existujú tokeny, ktoré investorom poskytujú príležitosť na dosiahnutie vysokých ziskov v krátkom čase.

Token AUDIO decentralizovanej platformy pre streamovanie hudby, Audius, je jedným z najväčších víťazov posledných niekoľkých dní. Po tom, čo Binance oznámil, že sa chystá uviesť AUDIO, v krátkom čase stúpla cena o viac ako 1 000%. Odvtedy token zaznamenal straty a obchoduje sa za 0,19 USD.

Ethereum DeFi token získava financie od Binance

AUDIO by mohlo predĺžiť svoju trajektóriu smerom nahor. Časť oznámenia Binance naznačuje, že spoločnosť Binance Labs, uskutočnila strategickú investíciu do decentralizovanej platformy Audius.

Audius je decentralizovaný protokol, ktorý umožňuje každému používateľovi nahrávať hudobný obsah, distribuovať ho a dosahovať zisk. Platforma bola postavená tak, aby poskytovala viac energie hudobníkom a znižovala ich závislosť od nahrávacích spoločností. Na platformu je možné nahrať neobmedzený obsah a používateľom sú poskytované metriky.

Vďaka 750,000 aktívnym používateľom mesačne a viac ako miliónom streamov každý mesiac na viac ako 100,000 skladbách sa Audius spojil s poprednými umelcami ako deadmau5, 3LAU a RAC, aby pomohli kryptomene prekonať priepasť. Audius obsahuje token platformy - AUDIO - ktorý je určený na zabezpečenie, prístup k funkciám a správu.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
SEC už dokopy udelil pokuty 2,4 mld. $ v súvislosti s kryptomenami

Čítajte tiež - PayPal nekončí – plánuje kúpiť burzu BitGo?

Platforma je stále v počiatočných fázach a mala by si získať väčšiu adopciu a používateľov. Kľúčová je podpora spoločnosti Binance Labs. Správa spoločnosti The Verge však poznamenáva, že Audius je nočnou morou autorských práv. Na platforme je možné nájsť hudbu bez licencie. Teoreticky nemôže byť obsah odstránený spoločnosťou Audius ani žiadnym iným subjektom.

Preto platforma už čelí potenciálnym požiadavkám nahrávacích spoločností. Správa naznačuje, že Audius by sa mohol chrániť pred právnymi následkami odvolaním sa na decentralizovanú povahu protokolu. Kapitál spoločnosti stojacej za platformou však môže byť stále ohrozený. Budúcnosť spoločnosti Audius a jej tokenu je tak nateraz neistá.

Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.