Kryptotrh prudko rastie - mnoho mien prekonáva ATH!

Redakcia Bitcoin Skupiny

06.02.2021

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Altcoiny stúpajú na viacročné maximá, zatiaľ čo cena bitcoinu pomaly smerujem k ATH. Po rally ETH na nové historické maximum nasledujú aj ďalšie altcoiny.

Ether rástol aj v dominancii, keď sa dostal na ďalšie nové historické maximum 1,763 dolárov. ETH CME futures sú naplánované na 9. februára a mnoho analytikov predpovedá, že altcoin zasiahne 2,000 dolárov skôr, ako narazí na odpor.

Dáta TradingView ukazujú, že Ether sa momentálne obchoduje za 1,700 dolárov, čo je pokles o 1,18% na 24-hodinovom grafe. Bitcoin posledné obdobie stúpa čomu nasvedčuje aj 3,47% nárast za posledných 24 hodín.

Demokrati hlasujú za stimulačný zákon

Akcie v piatok vzrástli, keď americkí zákonodarcovia prekonali kľúčovú prekážku pri zavedení ďalšieho stimulačného balíka. Vďaka nemu môžu jednotlivci, ktorí zarábajú menej ako 50,000 dolárov ročne, získať stimul 1400 dolárov.

Väčšina hlavných indexov skončila deň zelenou farbou, pričom nevykazujú prudkú volatilitu. Sme teda v stabilnom trende.

Altcoiny sa tlačia vyššie

Bitcoiny sa obchodujú za približne 39,700 dolárov, zatiaľ čo altcoiny naberajú na obrátkach a v piatok došlo k prelomeniu cien viacerých maxím.

Stačí sa pozrieť na týždenné zmeny všetkých altcoinov a uvidíte, že drtivá väčšina dosahuje rekordné zisky. Mnoho z týchto altcoinov dosiahlo ATH. Ide hlavne o DeFi projekty. 

Top 10 DeFi
Top 10 DeFi

Celková trhová kapitalizácia na trhu s kryptomenami teraz predstavuje 1,18 bilióna dolárov a miera dominancie bitcoinu je 61,62%.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Ethereum podľa tohto patternu spadne na 2 000 dolárov
Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.