Grayscale hlási - Rekordný nárast o 700 miliónov za jediný deň!

Redakcia Bitcoin Skupiny

18.01.2021

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V 4. štvrťroku 2020 spoločnosť vyzbierala 3,3 miliárd dolárov vo svojich investičných nástrojoch pre kryptomeny.

Michael Sonnenshein, CEO digitálnych aktív Grayscale Investments, tweetol, že firma 15. januára získala viac ako 700 miliónov dolárov, pričom od 4. štvrťroku zaznamenala zvýšenú dynamiku.

Tweet
Tweet

V 4. štvrťroku 2020 spoločnosť získala 3,3 miliárd dolárov prostredníctvom svojich investičných nástrojov pre kryptomeny. Ide tak o rekord v správe digitálnych aktív a je to ďalší dôkaz o inštitucionálnej základni pre tento segment.

Grayscale bitcoin trust, ktorý je najobľúbenejším produktom spoločnosti, viedol s priemerom 217 miliónov dolárov vyzbieraných každý týždeň.

Najnovšie údaje Grayscale ukazujú, že 15. januára má spoločnosť spravovaných rekordných 27,1 miliárd dolárov.

Čítajte tiež - Ethereum zvyšuje dominanciu na trhu a blíži sa na ATH!!!

Grayscale nerastie ako jediný

Eric Balchunas, hlavný analytik ETF v agentúre Bloomberg, porovnal Grayscale s ARK prostredníctvom Twitteru a vysvetlil, že existuje veľa podobností ako napríklad popieranie trendov a zvýšený záujmem.

"Podobnosti sú celkom úžasné. Myslím si, že obaja viseli v relatívnom zabudnutí na 3 - 4 roky a potom boom, 10-násobný nárast. Obidvaja vzdorujú trendom.” uviedol Balchunas.

Spoločnosť ARK Investment Management, ktorá spravuje aktíva pod vedením Cathie Wood, má vlajkovú loď ARK Innovation ETF (ARKK), ktorá v priebehu roka narástla o viac ako 171%. Jej spravovaný majetok vzrástol o viac ako desaťnásobok na 21,8 miliárd dolárov.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Mineri predávajú stále menej BTC, čo vytlačí cenu ešte vyššie
Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.