ETH 2.0 aktualizácia- depozitná zmluva už tento týždeň?

Redakcia Bitcoin Skupiny

20.10.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Vývojári ETH 2.0 predpovedajú, že depozitná zmluva protokolu bude zverejnená v priebehu niekoľkých dní a staking bude zverejnený tento rok.

Vývojár spoločnosti ConsenSys, Ben Edgington, zverejnil aktualizáciu, ktorá predpovedá realizáciu ETH 2.0 a v príspevku oznamujúcom uvedenie verzie V1.0.0, Edgington odhalil, že funkcia adresy depozitnej zmluvy protokolu by mala byť oznámená tento týždeň. Depozitná zmluva umožňuje posielať ETH medzi Ethereum a ETH 2.0 a je jednou z mála zostávajúcich aktualizácií potrebných na uľahčenie zavedenia ETH 2.0:

Vývojár inžinierskej skupiny PegaSys však zdôraznil svoju predpoveď a hovorí, že nejde o oficiálne vyhlásenie.

Čítajte tiež - OKEx prišla o vyše 10 000 BTC – zakladateľ burzy vo väzbe

Na dokončenie spustenia fázy 0 bude potrebné pre staking uzamknúť 500 000 éterov akonáhle bude reťazec spustený. Potom bude nasledovať týždenné oneskorenie genézy, aby mala sieť čas na prípravu.

Edgington ďalej dodal, že nové vydanie posilní projekt proti útokom DDoS, implementuje meškanie vzniku a prinajmenšom dočasne štvornásobne zvýši pokuty za projekt.

Podľa developera je toto zvýšenie poplatkov dočasným opatrením. Zavádza sa s cieľom poskytnúť zúčastneným stranám väčšiu dôveru v prípade, že na ceste dôjde k problémom.

Samozrejme, testnet pre ETH 2.0 je už nejaký čas mimo, aj keď zaznamenal relatívne nízku účasť. Napriek tomu si Edgington myslí, že projekt a jeho používatelia sú pripravení na prechod do ethereum fázy 2.0. Nízku účasť v testnete vysvetlil tým, že ľudí testnety jednoducho nudia a že je načase, aby dorazili skutočné veci.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Ethereum (ETH) – tvoříme obchodní pásmo?

Príspevok Edgingtona prichádza po minulotýždňovom úspešnom testovaní na testovacej sieti Zinken. Anthony Sassano zo spoločnosti Set Protocol to označil za druhú poslednú testovaciu skúšku predtým, ako sa konečne stanoví dátum spustenia mainnetu ETH 2 fázy 0.

Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.