Crypto.com akvizíciou získa dve americké burzy na deriváty a futures

Redakcia Bitcoin Skupiny

01.12.2021

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Globálna kryptoburza Crypto.com sa snaží posilniť svoju pozíciu v Spojených štátoch akvizíciou podielov IG Group v dvoch burzových platformách. Crypto.com oznámil, že kupuje severoamerickú burzu derivátov (Nadex) a Small Exchange regulovanú Spojenými štátmi za 216 miliónov dolárov. Očakáva sa, že dohoda sa uzavrie v prvej polovici roku 2022 po schválení regulačnými orgánmi.

Nadex so sídlom v Chicagu ponúka retailovým investorom odvodené produkty, zatiaľ čo Small Exchange je známa svojimi futures ponukami. To umožňuje Crypto.com poskytovať tradičné nástroje svojim zákazníkom v USA. Spoluzakladateľ a generálny riaditeľ Kris Marszalek povedal, že cieľom je ponúknuť zákazníkom dôveryhodnú, bezpečnú a regulovanú platformu na dosiahnutie finančnej nezávislosti.

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Prečítaj si tiež - Krypto fondy zaznamenávajú týždenný príliv 154 miliónov dolárov

Crypto.com rozširuje pôsobenie

Nadex, regulovaný Commodity Futures Trading Commission (CFTC), ponúka podľa oznámenia binárne opcie, call spready a Touch Bracket („knock-out“) kontrakty. Na druhej strane Small Exchange poskytuje futures produkty, ktoré sú menšie, kapitálovo efektívnejšie v snahe prilákať začiatočníkov.

Podľa oznámenia budú Travis McGhee a Donald Roberts pokračovať vo svojich úlohách generálnych riaditeľov spoločností Nadex a Small Exchange.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
BTC prekonáva 55 000 $, kapitalizácia dosiahla 1 bilión

Crypto.com tiež pracuje na zefektívnení procesov fiat vkladov a výberov. Integrovala s Circle API, ktorá umožňuje bankové prevody v amerických dolároch na peňaženky USD Coin (USDC) založené na Circle. Burza spojila so štátom prenajatou Silvergate Bank, aby svojim inštitucionálnym klientom umožnila vklady a výbery dolárov.

Mohlo by ťa zaujímať - DeFi TVL na novom ATH – dáta ukazujú pokračovanie býčieho trendu

Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.