CNS narástol za 10 dní o 2 000 % - prečo cena rastie?

Redakcia Bitcoin Skupiny

19.10.2021

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V posledných dňoch Centric Swap (CNS), model dual-tokenu, narástol zhruba o 2 000 %. Model poskytuje stakerom pevný hodinový výnos, ktorý sa v priebehu času stabilizuje, pretože sám reguluje ponuku tokenov, aby uspokojil prebiehajúce zmeny dopytu. Nasledujúci graf zo stránky TradingView ukazuje raketový rast iba za 10 dní, keď cena narástla o 2 000 %!

CNS/USD 1D. Zdroj: TradingView

Dva dôvody rýchleho nárastu cien CNS sú:

  • rozšírenie ekosystému projektu prostredníctvom partnerstiev
  • injekciu spoločnosti Binance vo výške 1 miliardy dolárov do ekosystému DeFi na Binance Smart Chain (BSC)

Ekosystém Centric sa rozširuje

Prijatie v reálnom svete je pravdepodobne jedným z najlepších overovacích signálov projektu. Za posledných pár mesiacov protokol Centric Swap podpísal niekoľko partnerstiev so spoločnosťami ako Tourvest Travel Services a Absolute World. Tie umožnia používanie CNS ako možnosti platby cestovných nákladov.

Medzi ďalšie veľké partnerstvá patrí spolupráca so spoločnosťou Goldgenie. Firma sa špecializuje na luxusné predmety, ako sú pozlátené mobilné telefóny.

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Mohlo by ťa zaujímať - Binance spúšťa miliardový fond na rozvoj ekosystému BSC

Binance Smart Chain investuje do CNS

15. júla spoločnosť Centric Swap migrovala zo siete Tron do Binance Smart Chain. Vďaka tomu mal projekt prístup k aktívnej obchodnej komunite na BSC, čo pomohlo zvýšiť jej expozíciu a zvýšiť objem obchodu.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
BTC neudržal podporu a padá - tu sú však 2 dôvody, ktoré predpovedajú retest 40,000$

Ukázalo sa, že ide o včasný krok, pretože spoločnosť Binance nedávno oznámila, že investuje 1 miliardu dolárov do rozvoja ekosystému DeFi na BSC, ktorého súčasťou je teraz aj Centric Swap.

Prečítaj si tiež - Podľa tohto patternu BNB smeruje na 560 $

Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.