BTC na 500,000$ je nevyhnutný - tvrdia Winklevossovci

Redakcia Bitcoin Skupiny

24.10.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Dvojčatá Winklevossovci uviedli, že skutočné prijatie krypto aktíva sa ešte ani nezačalo. Zakladatelia kryptoburzy Gemini tvrdia, že bitcoin (BTC) nakoniec dosiahne 500,000 dolárov počas nedávneho rozhovoru s hostiteľom podcastu Petrom McCormackom.

"Otázkou nie je, či sa BTC dostane na 500,000 dolárov, ale ako rýchlo," povedal Tyler McCormackovi počas epizódy podcastu 23. októbra. Jeho práca zohľadňuje trhovú kapitalizáciu zlata a teoretickú alokáciu centrálnej banky. „Hra sa ešte ani poriadne nezačala,“ poznamenal Cameron.

Zdá sa, že MicroStrategy a ďalší, ktorí nakupujú značné množstvo bitcoinu do svojich rezerv, naznačujú, že trh sa začína posúvať. „Čo ak to urobí množstvo ďalších spoločností alebo to začnú robiť centrálne banky?“ Spýtal sa Cameron.

"Wall Street tu ešte nehrá rolu." Inštitúcie momentálne v bitcoinoch nie sú. Je to maloobchodný fenomén posledného desaťročia. Wall Street o tom hovorí, sú si vedomí bitcoinu a začína sa prejavovať záujem aj v tejto oblasti.

Čítajte tiež - Hongkong – centrálna banka chce testovať digitálny jüan

Podkladom pre rozhovor bola správa od Tylera a Camerona publikovaná v auguste 2020 s názvom - Prípad 500,000 dolárového BTC. Bratia začali správu pripravovať v januári 2020, uviedol Cameron v rozhovore pre McCormack.

„Začali sme uvažovať o tom, čo vláda robí s americkým dolárom za posledných zhruba desať rokov, a o tradičných druhoch cenných papierov a zaistení,“ vysvetlil Cameron. Dvojčatá zastavili práce na správe v marci, keď započala pandémia. V dokumente pokračovali o niekoľko mesiacov neskôr po vyhodnotení ekonomických zmien, ktoré vírus priniesol.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Salvádor plánuje 1 500 kryptomatov a zvažuje BTC pôžičky

Tyler uviedol, že so svojím bratom začali kupovať BTC v roku 2012. Časť odôvodnenia správy vyplynula z vyhodnotenia výkonnosti aktíva v prostredí okolitej ekonomiky za posledné desaťročie.

Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.