BTC na 100,000$ - aký signál to potvrdí?

Redakcia Bitcoin Skupiny

11.11.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

BTC sa momentálne obchoduje tesne pod viacročným maximom blízko 16,000 dolárov a signalizuje prelomenie ešte vyššie. Podľa makroanalýzy je BTC na pokraji exponenciálneho stúpajúceho trendu.

Zakaždým, keď sa bitcoin uzavrel nad predchádzajúcim mesačným maximom, nasledoval rast 700 - 1,000 percent. Na dosiahnutie rovnakého signálu bude potrebné, aby bitcoin uzavrel novembrovú mesačnú sviečku nad 14,000 dolárov.

Nasledovať by mohol nárast na 100 000 dolárov alebo potenciálne ešte vyššie.

Čítajte tiež - CBDC – digitálne meny centrálnych bánk do 3 rokov!

November by tak mohol byť prvým mesiacom, ktorý vidíme na prelome predchádzajúceho maxima a čo je historicky veľmi býčie znamenie pre kryptotrh.

Dvojčatá Winklevossovci, spoluzakladatelia spoločnosti Gemini, nedávno taktiež uviedli, že bitcoin by mohol v nasledujúcich rokoch zasiahnuť až 500,000 dolárov, pretože má potenciál prekonať zlato:

"Prichádza inflácia. Peniaze uložené v banke sa prepadnú. Peniaze investované do aktív, ako sú nehnuteľnosti alebo akciový trh, budú držať krok. Peniaze uložené v zlate alebo BTC prekonajú očakávania. A peniaze uložené v BTC budú bežať najrýchlejšie a predbehnú aj zlato. Miera technologického prijatia exponenciálne rastie.“

Raoul Pal, generálny riaditeľ spoločnosti Real Vision a bývalý manažér hedžových fondov, tiež nedávno uviedol, že bitcoin by v tomto trhovom cykle mohol dosiahnuť až 1,000,000 dolárov.

Čítajte tiež - BTC a jeho týždenný výhľad – čas nájsť novú podporu

Verí, že inštitucionálne investície do kryptomien budú ťahať túto rally. Pal nedávno uviedol, že má viac ako 60% svojho čistého imania v bitcoinoch alebo ethereách. Uviedol svoju vieru v to, že trh s kryptomenami môže byť najlepším obchodom jeho života. Dodal, že by ho neprekvapilo, keby sa jeho osobná alokácia do BTC zvýšila v tomto trhovom cykle na 80% alebo dokonca viac.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Altcoiny na dne a možné otočenie trendu! - Analýza trhu
Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.