BTC môže v roku 2022 dosiahnuť 333 000 $

Redakcia Bitcoin Skupiny

28.12.2021

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Bitcoin (BTC) by sa mohol do mája 2022 dostať na masívnych 333 000 dolárov, ak Federálny rezervný systém USA poskytne nízke sadzby. Po aktualizácii neuveriteľne presnej cenovej prognózy z 27. decembra vyvodil Filbfilb, spoluzakladateľ obchodnej platformy Decentrader, závery o cenovej akcii BTC v budúcom roku.

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Mohlo by ťa zaujímať - Hash rate BTC blízko rekordu 200 EH/s

Bull run BTC v roku 2022

BTC/USD by mal v nasledujúcich šiestich mesiacoch dosahovať obrovské zisky, ak podmienky zostanú rovnaké. Fed je pripravený urobiť v budúcom roku dve zvýšenia úrokových sadzieb, ale tie sú pravdepodobne započítané v cene, hovoria odborníci.

Podľa Filbfilb by Bitcoin pri analýze Fibonacciho sekvencií spolu s cenovými akciami v predchádzajúcich cykloch halvingu mohol presiahnuť 300 000 dolárov v dôsledku toho, že predstavitelia Fedu zmiernili zvyšovanie sadzieb.

„Aby sme sa tam dostali, pravdepodobne by sme potrebovali situáciu, v ktorej by Fed nebol schopný zvýšiť sadzby ani infláciu, čo by viedlo k úniku do bezpečia v Bitcoine.“

Sprievodný graf zverejnený na Twitteri v decembri 2018, keď pár BTC/USD dosiahol dno na úrovni 3 100 USD, ukazuje, ako predvídateľne odvtedy prebieha cenová akcia.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Podľa tohto ukazovateľa sa BTC nachádza na dlhodobom minime

„Cena je presne tam, kde sa predpovedalo,“ povedal Filbfilb na Twitteri.

BTC logaritmický graf
BTC logaritmický graf. Zdroj: filbfilb/ Twitter

Akokoľvek to môže znieť ohromujúco, takýto scenár nie je taký pritiahnutý za vlasy, ako sa na prvý pohľad zdá. Náznaky už prenikajú na trh, pretože stále viac a viac indikátorov vyžaduje prelomenie smerom nahor. Dokonca aj údaje s nízkym časovým rámcom sú povzbudivé. Dňa 27. decembra pár BTC/USD po prvýkrát za šesť týždňov uzavrel štvorhodinovú sviečku nad významným 200-dňovým kĺzavým priemerom (MA). Naposledy sme zažili podobnú situáciu koncom septembra, po ktorom nasledovalo historické maximum 69 000 USD.

Prečítaj si tiež - Elon Musk si myslí, že Neuralink je lepší ako metaverzum

Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.