Naznačil dnešný pokles na BTC tvorbu korekcie?

Ľuboš Kovár

22.11.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Situácia na BTC sa komplikuje, príde vôbec korekcia, alebo už rovno epic pohyb na 30 000 dolárov, nebodaj vyššie? Zatiaľ nevidím možný náznak tvorby nejakej väčšej korekcie, ktorá by nás zaniesla napríklad pod 10 000 USD. Menšiemu prepadu sa určite nevyhneme preto, ak ho aj nechcete zmeškať, tak invalidation bullish cyklu je aktuálne na hladine okolo 17 400 USD. Pokiaľ by prišiel dump až sem, tak môžeme začať hľadať tvorbu ABC a zadávať order na 16 100 USD.

ETH/BTC – Konečne odraz?

ETH podobne ako LTC nedávno zaznamenal break out kľúčovej Fib. hladiny 0,5 z 5. vlny. Veľmi kvalitný signál k rastu, ktorý si nechceme nechať uniknúť. Ako hovorím, obchoduje sa na danú hladinu s targetom nie na vychytanie vrcholu. Takže počkáme teraz na dokončenie 1.+2. vlny a potom odmerané extension, kde zadať stoploss a target. Rovnako aj v prípade ETH to beriem ako otázku času, kedy sa prebudí a predvedie podobné zhodnotenie ako nedávno XRP.

Prečítaj si aj:Tether na maxime – ako to ovplyvňuje BTC?

StormGain

EOS/BTC - Podivné pohyby

Musím sa priznať, že tak dlho ako som robil analýzu na EOS/BTC som ešte nikdy nerobil. Veľmi čudný je epic pohyb bez korekcie z minulého mesiaca, ktorý sa ťažko dá identifikovať, čo by to mohlo byť. Nechal som to ako cyklus z 5. vĺn, ale to len z toho dôvodu, pretože tam bol veľký impulz. Inak málokedy vidím podobné grafy, preto to berte skôr s rezervou. Zaujímavejšia je však aktuálne konsolidácia na dne medzi S/R. Konečne vidíme, že na trhu prevláda aspoň niekoľko dní aj býčia nálada. Keďže sme našli konečne vyššie high, tak to môže značiť začiatok minimálne ABC korekcie. Buy zónu nechávam označenú na grafe. Obvykle je odraz práve od golden ratio.

Ak ťa analýza zaujala, každý deň môžeš sledovať naše predikcie vo free Telegram Skupine. Sleduj nášu Facebook Fanpage a daj odber na YouTube.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Veľryby pohltili za 25 dní až 90 000 BTC

🔶Telegram: https://t.me/czsktrader

✅Analýzy: https://t.me/czsktrading

✅Trading: https://t.me/czskskupina

✅Magazin: https://t.me/btdailynews

PrimeXBT

Ľuboš Kovár

Som autorom a zároveň riaditeľom Bitcoin Skupiny a niekoľkých ďalších popredných magazínov v Čechách a na Slovensku, ktoré sa venujú kryptomenám a investovaniu. Finančnému svetu sa aktívne full time venujem od roku 2016. Za tie roky sa mi podarilo vybudovať niekoľko úspešných firiem, projektov a založiť fond na obchodovanie US indexov.