BTC hash rate je na maximách napriek korekcii

Redakcia Bitcoin Skupiny

06.12.2021

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Jeden aspekt BTC, ktorý vyzerá inak ako medvedí, je hash rate. Panika medzi spotovými obchodníkmi a mediálnymi titulkami korekčného dňa nenarušili kľúčovú sieťovú aktivitu Bitcoinu, čo podčiarklo dlhodobú perspektívu baníkov. Dokonca ani pokles na 42 000 dolárov nestačil na zníženie výkonu a hash rate. Výpočtový výkon vyhradený pre sieť zostáva blízko historických maxím.

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Mohlo by ťa zaujímať - Najväčší reťazec supermarketov v Chorvátsku akceptuje platby kryptomenami

Hash rate BTC blízko ATH

Podľa populárneho zdroja MiningPoolStats je hash rate znovu na najvyššej úrovni, ktorá kedy vznikla.

BTC hash rate
BTC hash rate. Zdroj: MiningPoolStats

Sedemdňový priemer blockchainu je v súčasnosti 162 exahashov za sekundu (EH/s). Minimum bolo vytvorené na 18 EH/s.

Priemerný 7-dňový hash rate BTC
Priemerný 7-dňový hash rate BTC. Zdroj: Blockchain

Obtiažnosť, ktorá udržuje bitcoiny v rovnováhe bez ohľadu na zmeny hash ratu, sa teraz v priebehu šiestich dní zvýšila o menej ako 1 %. Údaje priamo zo siete tak poukazujú na býčí signál dlhodobej perspektívy rastúceho trendu Bitcoinu. Aj keď na trhu prevláda medvedí sentiment, nachádzame sa v bežnej korekcii.

Prečítaj si tiež - Crypto.com akvizíciou získa dve americké burzy na deriváty a futures

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Podpora BTC na Paypal-e? Inštitucionálny záujem rastie!
Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.