Blockscan Chat – nová chatovacia služba od Etherscan

Redakcia Bitcoin Skupiny

27.01.2022

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Tím stojaci za analytickou platformou Etherscan spustil službu okamžitých správ medzi peňaženkami založenými na Ethereu s názvom „Blockscan Chat“.

Blockscan je momentálne v testovacom režime beta a v súčasnosti umožňuje používateľom zapojiť sa do okamžitého chatu medzi peňaženkami. Používatelia navyše môžu pristupovať k chatom z viacerých zariadení, blokovať spamové alebo nechcené adresy a dostávať upozornenia v prieskumníkovi blokov.

Nová funkcia je skvelým spôsobom, ako sa porozprávať s inými používateľmi, povedzme napríklad na vyjednanie anonymného nákupu. Môže sa hodiť najmä pri riešení hackerov, ktorí často nechávali správy vložené do transakcií Etherea na komunikáciu s jednotlivcami a zneužívanými kryptoplatformami.

Etherescan nenápadne odhalil novú funkciu prostredníctvom tweetu z 26. januára. V ňom bolo napísané: „Zaujímalo by vás, na čo to je...?“ so snímkou ​​obrazovky zobrazujúcou upozornenia messengeru na platforme.

Využitie Blockscan Chat aj v NFT

Používateľ Twitteru „bdmartino“ tvrdil, že túto funkciu je možné využiť na rokovania o nákupoch NFT medzi kupujúcimi a predávajúcimi. Dodal, že ak by transakciu uskutočnila decentralizovaná burza, obe strany by mohli znížiť poplatky spojené s platformami NFT, ako je OpenSea.

Pokiaľ ide o súkromie používateľa a ukladanie údajov, Blockscan poznamenáva, že jeho informácie sú uložené prostredníctvom globálnych poskytovateľov hostingu so servermi vo viacerých regiónoch. Neaktívne údaje sa po 24 mesiacoch vymažú. Tiež uvádza, že informácie nebudú obchodované s tretími stranami, ale budú zverejnené alebo prenesené partnerským stranám, ako sú dátové sklady, poskytovatelia IT služieb a agentúry na analýzu dát.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Ktoré kryptomeny dobiehajú Ethereum vo vývoji?

Podľa podmienok môže byť každému používateľovi, ktorý poruší zásady používania, ako napríklad poskytovanie nepravdivých, nepresných alebo zavádzajúcich informácií, zakázaný prístup k časti alebo všetkým súvisiacim službám Blockscanu a Etherscanu.

Mohlo by ťa zaujímať – Elon Musk stráca vplyv na cenu Dogecoinu

Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.