Ako ušetriť pri obchodovaní na Binance - 45 % zlava na poplatky!

Ľuboš Kovár

19.08.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Binance zľava - Burza Binance je jedná z mála krypto zmenárni, ktorá ponúka rôzne výhody a ďalšie pod produkty. Jedným z nich je aj možnosť ušetriť na poplatkoch pri obchodovaní. Dokonca je možnosť získať až 45 % zľavu na obchodovanie. V dnešnom návode si ukážeme ako na to.

Krok 1 -  Založte si účet

Získať 45 % zľavu!

Dôležité je hlavne použiť pre registrácii affiliate link, kde pozývajúci nastaví "cash back". Inak povedané, pozývajúci na burzu na úkor svojho zisku rozdelí odmenu späť medzi registrovaných.

Binance zľava
Binance zľava, zdroj: binance.com

Následne vyplníme údaje a zaregistrujeme sa. Vytvorenie účtu bude vyžadovať overenie vašej email adresy, prípadne vytvorenie 2FA zabezpečenia.

Binance otvorenie účtu
Binance otvorenie účtu, zdroj: binance.com

Krok 2 - Použitie BNB - Binance zľava

Avšak to nie je všetko. Po vytvorení účtu na burze je potrebné si nakúpiť malé množstvo kryptomeny BNB.

Získať 45 % zľavu!

Binance návod, zdroj: binance.com
Binance návod, zdroj: binance.com

Následne si v nastaveniach burzy môžete zvoliť, že svoje poplatky na burze budete hradiť práve cez túto kryptomenu. Získate tak automaticky ďalšiu zľavu - Binance zľava.

Binance návod
Binance návod, zdroj: binance.com

Tak. A máme to nastavené. Teraz budete obchodovať na burze s 45 % zľavou. Ušetrite tak nie len pri obchodovaní, ale aj vaše obchodné stratégie budú generovať s väčšou úspešnou zisky.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Jak vydělat na cenových gapech?
Binance

Ľuboš Kovár

Som autorom a zároveň riaditeľom Bitcoin Skupiny a niekoľkých ďalších popredných magazínov v Čechách a na Slovensku, ktoré sa venujú kryptomenám a investovaniu. Finančnému svetu sa aktívne full time venujem od roku 2016. Za tie roky sa mi podarilo vybudovať niekoľko úspešných firiem, projektov a založiť fond na obchodovanie US indexov.