Binance údajne rokuje s globálnymi fondmi o predaji podielu spoločnosti

Redakcia Bitcoin Skupiny

23.11.2021

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Binance, najväčšia svetová kryptomenová burza, údajne rokuje s globálnymi investičnými fondmi, aby im predala podiel v spoločnosti. Okrem plánovaného „megafinancovania“ pre svoj podnik Binance.US so sídlom v Spojených štátoch, Binance teraz hľadá aj globálne financovanie na zlepšenie vzťahov s regulačnými orgánmi. Povedal to generálny riaditeľ Binance Changpeng Zhao v utorkovom rozhovore pre The Financial Times.

Podľa Zhaoa je nadchádzajúce financovanie zamerané na zlepšenie „vnímania a vzťahov“ s mnohými vládami. Viaceré finančné regulačné orgány na celom svete tento rok zasiahli proti burze. Keďže burza je v súčasnosti v predbežných fázach diskusií, je ešte skoro zverejniť mená investičných fondov zapojených do zvyšovania kapitálu, povedal Zhao.

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Prečítaj si tiež - Binance spúšťa miliardový fond na rozvoj ekosystému BSC

Binance chce zlepšovať vzťahy

Zhao je najväčším akcionárom spoločnosti a je jedným z najbohatších ľudí na svete v odvetví kryptomien. Podľa generálneho riaditeľa sa denné objemy transakcií v novembri 2021 vyšplhali až na 170 miliárd USD. Binance.US, americký podnik pôsobiaci oddelene od globálnej burzy Binance, plánuje do začiatku roku 2022 získať „pár sto miliónov dolárov“.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
ETH futures - majú prevahu medvede alebo býci?

Globálne regulačné orgány tento rok čoraz viac kontrolujú burzy, pričom najmenej tucet vlád zverejnilo varovania pred firmou vrátane krajín ako Spojené štáty americké, Spojené kráľovstvo, Taliansko, Kanada, Japonsko, Singapur, Nemecko a ďalšie.

Burza prijala množstvo opatrení na zlepšenie svojich vzťahov s globálnymi regulátormi, zastavila niektoré zo svojich služieb v určitých krajinách a zamestnala vysokopostavených manažérov z oblastí tradičných financií.

Mohlo by ťa zaujímať - Miami plánuje vyplácať občanom výnos v BTC ako dividendu

Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.