Binance údajne rokuje s globálnymi fondmi o predaji podielu spoločnosti

Redakcia Bitcoin Skupiny

23.11.2021

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Binance, najväčšia svetová kryptomenová burza, údajne rokuje s globálnymi investičnými fondmi, aby im predala podiel v spoločnosti. Okrem plánovaného „megafinancovania“ pre svoj podnik Binance.US so sídlom v Spojených štátoch, Binance teraz hľadá aj globálne financovanie na zlepšenie vzťahov s regulačnými orgánmi. Povedal to generálny riaditeľ Binance Changpeng Zhao v utorkovom rozhovore pre The Financial Times.

Podľa Zhaoa je nadchádzajúce financovanie zamerané na zlepšenie „vnímania a vzťahov“ s mnohými vládami. Viaceré finančné regulačné orgány na celom svete tento rok zasiahli proti burze. Keďže burza je v súčasnosti v predbežných fázach diskusií, je ešte skoro zverejniť mená investičných fondov zapojených do zvyšovania kapitálu, povedal Zhao.

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Prečítaj si tiež - Binance spúšťa miliardový fond na rozvoj ekosystému BSC

Binance chce zlepšovať vzťahy

Zhao je najväčším akcionárom spoločnosti a je jedným z najbohatších ľudí na svete v odvetví kryptomien. Podľa generálneho riaditeľa sa denné objemy transakcií v novembri 2021 vyšplhali až na 170 miliárd USD. Binance.US, americký podnik pôsobiaci oddelene od globálnej burzy Binance, plánuje do začiatku roku 2022 získať „pár sto miliónov dolárov“.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Podľa tohto patternu BNB smeruje na 560 $

Globálne regulačné orgány tento rok čoraz viac kontrolujú burzy, pričom najmenej tucet vlád zverejnilo varovania pred firmou vrátane krajín ako Spojené štáty americké, Spojené kráľovstvo, Taliansko, Kanada, Japonsko, Singapur, Nemecko a ďalšie.

Burza prijala množstvo opatrení na zlepšenie svojich vzťahov s globálnymi regulátormi, zastavila niektoré zo svojich služieb v určitých krajinách a zamestnala vysokopostavených manažérov z oblastí tradičných financií.

Mohlo by ťa zaujímať - Miami plánuje vyplácať občanom výnos v BTC ako dividendu

Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.