Binance spúšťa miliardový fond na rozvoj ekosystému BSC

Redakcia Bitcoin Skupiny

14.10.2021

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Burza kryptomien Binance oznámila akceleračný fond vo výške 1 miliardy dolárov. Ten rozšíri možnosti ekosystému Binance Smart Chain a podporí prijatie v celom sektore finančných technológií. Burza predstavila fond v rámci viacúrovňového rozvojového modelu v štyroch špecializovaných oblastiach:

  • rozvoj talentov - 100 miliónov dolárov
  • motivačný program pre likviditu - 100 miliónov dolárov
  • program pre builderov - 300 miliónov dolárov
  • program pre investície a inkubáciu - 500 miliónov dolárov

Najväčší posledný program sa zameria na viacreťazcové rozšírenie už rastúcich oblastí technologickej sféry. To zahŕňa rôzne metaverses, hranie hier, virtuálnu realitu a umelú inteligenciu. Zakladateľ spoločnosti Binance, Changpeng Zhao - inak známy ako CZ na Twitteri - sa podelil o svoj pohľad na tieto správy:

Burza Binance je aktuálne najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Prečítaj si tiež - Mineri BTC prežili čínsky zákaz - výnosy prudko rastú

Binance BSC

Vo vyhlásení platforma načrtla vysoké očakávania v súvislosti s rozvojom interoperability medzi tradičnými a webovými infraštruktúrami 3.0:

,,Vďaka spolupráci popredných organizácií v tomto odvetví sa investičný fond zameria na škálovanie technológie blockchain. A to hlavne pre prípady skutočného použitia. Prekročí sa tak priepasť medzi kryptoblockchainom a súčasným technicko-finančným sektorom."

Binance Smart Chain bol predstavený na trhu v septembri 2020 ako základný štartovací panel na podporu vývoja decentralizovaných aplikácií. DApps sú kompatibilné s blockchainom Etherea prostredníctvom Ethereum Virtual Machine.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Ako ušetriť pri obchodovaní na Binance - 45 % zlava na poplatky!

Od svojho vzniku sa platforma rozrástla a slúži viac ako 1 miliónu aktívnych používateľov denne v celom rozsahu viac ako 900 dApps. Jednou z najpozoruhodnejších decentralizovaných búrz založených na BSC je PancakeSwap, ktorý má v súčasnosti podľa údajov z Defistation celkovú uzamknutú hodnotu TVL 9,8 miliardy.

Mohlo by ťa zaujímať - TOP 3 dôvody, prečo ETH dosiahne do konca roka 100 % zisk

Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.