Binance objemy na maxime - 37 miliárd $ za deň!

Redakcia Bitcoin Skupiny

25.11.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Objem obchodov Binance je na historickom maxime s 37 miliardami dolárov za jediný deň. Objem obchodov na najpopulárnejšej kryptoburze na svete vzrástol po náraste troch najlepších tokenov.

S bitcoinom v hodnote iba pár stovák dolárov od historicky najvyššej ceny 19,891 dolárov stanovenej v decembri 2017, dosahuje obchodovanie na hlavnej kryptoburze Binance tiež nové maximá, pričom objem za posledných 24 hodín bol viac ako 37 miliárd dolárov.

Čítajte tiež - Aktivita siete BTC pri ATH – počet adries prudko rastie!

Podľa údajov CoinMarketCap dosiahol denný objem obchodovania Binance 37,291.444,117 dolárov, čo je za posledných 24 hodín nárast o 40,5%. Minulý týždeň analytická stránka vykázala objem obchodovania spoločnosti Binance vo výške 25 miliárd dolárov.

Okrem toho otvorený záujem o futures na bitcoiny (BTC) na Binance dosiahol historické maximum - 1,17 miliárd dolárov. Uvádza tak krypto stránka Glassnode.

StormGain

Nárast sprevádza vzostupnú cenovú akciu od hlavných kryptomien. Cena bitcoinu je v čase zverejnenia viac ako 19,200 dolárov a od včera znova rastie. Ethereum (ETH) sa za posledný týždeň vyšvihol o viac ako 25% na 605 dolárov a včera sa XRP vyšvihol na ročné maximum 0,73 USD po viac ako zdvojnásobení v rozmedzí jedného týždňa.

Čítajte tiež - Likvidný počet BTC klesá – môžu za to inštitúcie

Hoci burza priťahuje viac obchodných aktivít ako kedykoľvek predtým, robí to bez používateľov v USA. Niekoľko používateľov Twitteru so sídlom v Spojených štátoch nahlásilo e-mail od spoločnosti Binance s informáciou, že majú 14 dní na zrušenie svojich účtov. Burza údajne uviedla, že účty budú uzamknuté, ak nevyberú všetky prostriedky pred stanoveným termínom. Od septembra 2019 je Binance obmedzený na používateľov žijúcich v Spojených štátoch.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Bitcoin (BTC) atakoval Point of Control, vyklesáme zase po klíčový support?
PrimeXBT

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.