Binance objemy na maxime - 37 miliárd $ za deň!

Redakcia Bitcoin Skupiny

25.11.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Objem obchodov Binance je na historickom maxime s 37 miliardami dolárov za jediný deň. Objem obchodov na najpopulárnejšej kryptoburze na svete vzrástol po náraste troch najlepších tokenov.

S bitcoinom v hodnote iba pár stovák dolárov od historicky najvyššej ceny 19,891 dolárov stanovenej v decembri 2017, dosahuje obchodovanie na hlavnej kryptoburze Binance tiež nové maximá, pričom objem za posledných 24 hodín bol viac ako 37 miliárd dolárov.

Podľa údajov CoinMarketCap dosiahol denný objem obchodovania Binance 37,291.444,117 dolárov, čo je za posledných 24 hodín nárast o 40,5%. Minulý týždeň analytická stránka vykázala objem obchodovania spoločnosti Binance vo výške 25 miliárd dolárov.

Okrem toho otvorený záujem o futures na bitcoiny (BTC) na Binance dosiahol historické maximum - 1,17 miliárd dolárov. Uvádza tak krypto stránka Glassnode.

Bitcoin futures rate
Bitcoin futures rate, zdroj: glassnode.com

Nárast sprevádza vzostupnú cenovú akciu od hlavných kryptomien. Cena bitcoinu je v čase zverejnenia viac ako 19,200 dolárov a od včera znova rastie. Ethereum (ETH) sa za posledný týždeň vyšvihol o viac ako 25% na 605 dolárov a včera sa XRP vyšvihol na ročné maximum 0,73 USD po viac ako zdvojnásobení v rozmedzí jedného týždňa.

Hoci burza priťahuje viac obchodných aktivít ako kedykoľvek predtým, robí to bez používateľov v USA. Niekoľko používateľov Twitteru so sídlom v Spojených štátoch nahlásilo e-mail od spoločnosti Binance s informáciou, že majú 14 dní na zrušenie svojich účtov. Burza údajne uviedla, že účty budú uzamknuté, ak nevyberú všetky prostriedky pred stanoveným termínom. Od septembra 2019 je Binance obmedzený na používateľov žijúcich v Spojených štátoch.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
DeFi indexy padajú napriek silným fundamentom- prečo?
Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.