Binance má rekordnú návštevnosť – CEO oznámil možné stopnutie nových registrácii


0

Popredná burza kryptomien Binance bola nútená pozastaviť svoje služby obchodovania s maržami. Stalo sa tak len pár minút potom, čo sa jej generálny riaditeľ vydal na Twitter, aby sa pochválil platformou, ktorá plynulo zvládla nové rekordné maximá návštevnosti.

Výkonný riaditeľ spoločnosti Binance Changpeng Zhao tweetol, že burza zaznamenala 10. februára nové maximum v návštevnosti. Uviedol, že platforma „zvládla záťaž“ 60% zvýšenia návštevnosti nad rekord z predchádzajúceho dňa.

Zhao tiež poznamenal, že nové registrácie používateľov zaznamenali rekordné maximá: „Nové registrácie účtov sú stále otvorené, niesme si však istí na ako dlho.“

BInance

Tento tweet bol medzičasom odstránený a spoločnosť zverejnila „oznámenie o dočasnej údržbe systému“ zhruba o 30 minút neskôr. Zmenáreň sa vrátila do normálnej prevádzky zhruba hodinu po vydaní oznámenia.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Inštitúcie javia záujem prevažne o Bitcoin - Ethereum stále čaká na svoju chvíľu

Burza oznámila, že „pozastavila vklady, výbery, spotové a marginové obchodovanie, P2P obchodovanie, obchodovanie na OTC portáli, ako aj prevody aktív z podúčtov, maržových účtov, futures účtov a fiat peňaženiek.“

Po zverejnení oznámenia spoločnosti Binance o údržbe vydal Zhao následný tweet, v ktorom lamentoval nad svojím pôvodným postom:

Odkial plynie tak vysoká návštevnosť Binance?

Podľa analytického tímu pre webové stránky SimilarWeb bol Binance v januári 381. najpopulárnejším webovým serverom na svete a umiestnil sa na treťom mieste medzi webmi uvedenými v kategórii „Financie> Investovanie“.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Bude Apple nasledovať Teslu v nákupoch BTC?

Návštevnosť z Turecka sa v priebehu januára zdvojnásobila, čo pre Binance predstavuje najväčší geografický zdroj návštevnosti. Tureckí používatelia predstavujú 6,89% zo 136 miliónov návštevníkov Binance mesačne. Rusko sa umiestnilo na druhom mieste so 6,53%, nasledovali USA s 5,11%, Spojené kráľovstvo s 4,70% a Francúzsko s 3,50%.

Sleduj Nás na Telegrame
Sleduj Nás na Facebooku
Pridaj sa do Facebook Skupiny
Navštíviť
Navštíviť
Navštíviť


Like it? Share with your friends!

0
bitcoin admin

Leave a Reply