Analýza - Čaká nás veľký výplach na trhu, alebo len zdravá korekcia?

Ľuboš Kovár

11.08.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Dneska to na markete opäť začalo bublať. Bitcoin mierne klesá a altcoiny s ním. Čaká nás ešte väčší výplach? BTC je pomerne dlho v bullish markete bez väčšej korekcie. Od marca sme na 4H grafe nevideli medzi swingami väčšiu ako 0.5 Fib. retracement korekciu. Toto moc nevonia. BTC bez pochýb bude rásť, ale bez zdravého cenového vývoja a teda korekcie to nepôjde. Pre zatiaľ očakávam lokálny pokles na 10 000 USD.

ETH/BTC – Nemá silu, pokles?

Pred mesiacom by asi len málokto očakával, že ETH tak šialene vyletí. Každopádne prvý test ETH 2,0 a pravdepodobne aj DeFi hyip spôsobili veľký rozmach tohto altcoinu a aj cenový rast. Taktiež ale môžeme vidieť, že na grafe sa začína tvoriť bearish korekčná štruktúra. Zatiaľ ten dump nebol, tak razantný. Avšak dovolil by som si tvrdiť, že je na mieste očakávať veľký výplach. Ako key buy level beriem 0,028 BTC.

LTC/BTC - Ďalší pokles?

StormGain

LTC je na tom dokonca ešte horšie. Od minuloročného halvingu sa vôbec nechytá a stráca na hodnote. Proste celé zle. Ďalší shit coin?

LTC určite svoje miesto na krypto svete má. Patril k jedným z top altcoinov roka 2019. Zatiaľ, čo ostatné mince padali, tak LTC posilnený halvingom ako jeden z mála rástol. Aj práve tento fakt môže byť výsledkom pomerne dlhého poklesu. Podľa teórie EW nás ešte posledný dump na 0.0042 BTC čaká. Pozor na to!

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Coinbase vstupuje na japonský trh - aké meny ponúkne?

Ak ťa analýza zaujala, každý deň môžeš sledovať naše predikcie vo free Telegram Skupine. Sleduj nášu Facebook Fanpage a daj odber na YouTube.

Analýzy: https://t.me/czsktrading
Trading: https://t.me/czskskupina

PrimeXBT

Ľuboš Kovár

Som autorom a zároveň riaditeľom Bitcoin Skupiny a niekoľkých ďalších popredných magazínov v Čechách a na Slovensku, ktoré sa venujú kryptomenám a investovaniu. Finančnému svetu sa aktívne full time venujem od roku 2016. Za tie roky sa mi podarilo vybudovať niekoľko úspešných firiem, projektov a založiť fond na obchodovanie US indexov.