Analýza BTC a LTC - Fomo trend pokračuje - Do kedy?

Ľuboš Kovár

18.12.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.
Bitcoin opäť ako pred 2 mesiaci (12 k break out) po zlomení silnej rezistencie na 20 K USD sa nezastavil a podľa môjho názoru sa ani nezastaví. Beriem ako veľmi nepravdepodobné, že sa jednalo o fake break out a cena sa vráti späť napríklad na 16 000 USD. Otestovanie minulého ATH samozrejme vylúčiť nemôžem a myslím si, že niečo také sa môže stať ešte počas tohto mesiaca. Avšak aj napriek menšiemu poklesu z dnešného dňa nie je nejak ohrozený takzvaný fomo market. Osobne aktuálne očakávam lokálny pokles na 22 K, kde podľa situácie budem pravdepodobne otvárať swing trade, s targetom na 24 000 USD.

Prečítaj si aj: Trading, cesta k úspechu – Najčastejšie chyby #3

LTC/BTC – Bullish trend pokračuje

Zatiaľ, čo ETH, TRX alebo aj LINK boli schopné aspoň počas leta spraviť nejaké to zhodnotenie v rádoch aspoň niekoľkých desiatok percent, tak LTC neurobil prakticky nič. Prišiel septembrový bearish trend a pokles na niekoľkoročné low. Dokonca neboli sme ďaleko k all time low voči BTC hodnote, čo nie je moc dobré. Na druhej strane vnímam veľmi pozitívne reakciu od wahles držať Litecoin nad supportom a nepustiť tento altcoin nižšie. Pravdepodobne sa nám aktuálne tvorí dlho očakávaná konsolidácia na dne, po ktorej bude nasledovať rast. Ste pripravení?

Ak ťa analýza zaujala, každý deň môžeš sledovať naše predikcie vo free Telegram Skupine. Sleduj nášu Facebook Fanpage a daj odber na YouTube.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Bitcoin - najvyššie denné straty investorov od apríla

🔶Telegram: https://t.me/czsktrader

StormGain

✅Analýzy: https://t.me/czsktrading

✅Trading: https://t.me/czskskupina

✅Magazin: https://t.me/btdailynews

PrimeXBT

Ľuboš Kovár

Som autorom a zároveň riaditeľom Bitcoin Skupiny a niekoľkých ďalších popredných magazínov v Čechách a na Slovensku, ktoré sa venujú kryptomenám a investovaniu. Finančnému svetu sa aktívne full time venujem od roku 2016. Za tie roky sa mi podarilo vybudovať niekoľko úspešných firiem, projektov a založiť fond na obchodovanie US indexov.