Analýza BTC + highcap - Whales si pre nás chystajú poriadnu divočinu!

Ľuboš Kovár

08.11.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.
Ako som písal v minulých udpate, tak stále si stojím za názorom, že BTC svoj lokálny vrchol už našiel a teda logicky aj cesta hore je zatvorená. Čaká ho teraz korekcia, ktorá môže značiť dokonca až re-test key support úrovne na hodnote 12 000 – 12 500 USD. Práve od tejto zóny čakám cez limit order na nákup. Samozrejme Treba to brať aj z iného uhľa. Korekčný dump, ktorý nás teraz čaká na trhu neberiem ako nejak zlomový. Určite si nemyslím, že spadneme nejak nízko. Naopak BTC si proste len prejde zdravou korekciu a bude ďalej po konsolidácii pokračovať v raste na ATH. A čo my vieme... možno vyletí aj na 40 K!

LTC/BTC – Konečne odraz?

Na altcoin LTC som upozorňoval už dávnejšie, že si dávajte pozor na tvorbu konsolidácie na dne. Samozrejme hlavne začiatočník oveľa horšie vie rozpoznať fake out pohyby a jasne identifikovať S/R úroveň. Avšak konsolidácia je tam zreteľná. Samozrejme chvíľu to môže potrvať, kým sa LTC poriadne zobudí zo spánku, avšak každý deň teraz môže byť kľúčový. Najskôr by som stavil na tvorbu guľatého dna a pomalý rast k 0,005 BTC.

Prečítaj si aj:Tether na maxime – ako to ovplyvňuje BTC?

ETH/BTC - Ďalší pokles, alebo odraz?

ETH spomedzi highcap mincí obstál bearish trend najlepšie. To ale nie je žiadne prekvapenie, predsa už tento altcoin má niečo za sebou a volatila sa tu začína veľmi podobať BTC. Čo je podľa mňa len dobré. Radšej budem obchodovať takéto mince, ktoré nie sú len pump and dump DeFi a ICO shit coiny.

StormGain
PREČÍTAJ SI TIEŽ:
BTC hodleri držia aj naďalej - 95% obchodov tvoria noví investori

Odraz z polovice týždňa je pre mňa dostatočný na vstup do obchodu. A to hneď z niekoľkých dôvodov.

1.) ETH 2.0 update bude mať prvú verziu už počas decembra. Určite tento fundament môže naštartovať dlhodobý rast na tomto altcoine. Dokonca si dovolím konšpirovať, či to nebol zámer odložiť tento fundament práve na toto obdobie, kedy trh prechádza z konsolidácie do nového bullish trendu, ktorý môže trvať niekoľko rokov (myslím hlavne BTC).

2.) Takýto odraz, aký sme videli je veľmi výstižný pre dno. Z tvrdého bearish trendu zrazu veľký odraz a vytiahnutie aj o 20 %. Postupne formou guľatého dna by cena ETH mala rásť.

3.) A samozrejme v neposlednom rade treba spomenúť odraz od supportu na 0,026 BTC, kde sa mimochodom začal veľký rast ešte počas júla. Áno... bullish trend už je za nami, rovnako tak bearish a teraz chýba už len konsolidácia na dne. Ideme sa zviesť?

Ak ťa analýza zaujala, každý deň môžeš sledovať naše predikcie vo free Telegram Skupine. Sleduj nášu Facebook Fanpage a daj odber na YouTube.

🔶Telegram: https://t.me/czsktrader

✅Analýzy: https://t.me/czsktrading

✅Trading: https://t.me/czskskupina

✅Magazin: https://t.me/btdailynews

PrimeXBT

Ľuboš Kovár

Som autorom a zároveň riaditeľom Bitcoin Skupiny a niekoľkých ďalších popredných magazínov v Čechách a na Slovensku, ktoré sa venujú kryptomenám a investovaniu. Finančnému svetu sa aktívne full time venujem od roku 2016. Za tie roky sa mi podarilo vybudovať niekoľko úspešných firiem, projektov a založiť fond na obchodovanie US indexov.