Analytici zo Standard Chartered predikujú ETH za 35 000 $!

Redakcia Bitcoin Skupiny

11.09.2021

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Inštitucionálni investori teraz vsádzajú na možnosť prudkého nárastu ETH v dôsledku rastu finančného trhu. Analytici Standard Chartered veria, že rastový potenciál Etherea môže predbehnúť Bitcoin.

Spoločnosť Standard Chartered zaujíma k Ethereu vzostupný postoj. Ethereum má teraz väčšiu pozornosť vďaka londýnskemu forku, nedávnej inovácii v blockchaine. Sieť zaznamenáva, že do dnešného dňa bolo spálených 224 700 tokenov, pričom 7 500 000 bolo uzamknutých v depozitných zmluvách ETH 2.0.

Medzi niekoľkými finančnými inštitúciami, ktoré majú veľké očakávania, je Standard Chartered najnovší. Podľa nedávnej správy považuje britský bankový gigant ETH za finančný trh plný rôznych služieb pre používateľov. Vyplýva to zo skutočnosti, že sieť je platformou na poskytovanie pôžičiek, výnosov z investícií a ďalších.

Okrem toho Standard Chartered uvádza cenový rozsah od 26 000 do 35 000 dolárov ako potenciálny cieľ pre Ethereum, ak BTC dosiahne 175 000 dolárov.

Nadnárodná spoločnosť poskytujúca finančné služby vysvetľuje, že cieľ predstavuje 1000 % nárast zo súčasných cenových úrovní. Počíta s tým, že Ethereum by dosiahlo kapitalizáciu 4 bilióny dolárov na 35 000 dolároch. To však bude závisieť od vplyvu deflácie jeho aktualizácie EIP-1559.

Korekcia ETH pred vzostupným trendom

Bez ohľadu na svoj veľký potenciál nemá Ethereum krátkodobú vzostupnú predpoveď. Podľa sekvenčného indikátora Tom DeMark (TD) denný graf Etherea indikuje signál predaja. ETH sa obchoduje v čase písania článku na hladine 3 250 dolárov. Pravdepodobne sa bude pohybovať smerom k úrovni 61,8 % Fibonacciho retracementu - 3 050 dolárov.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
Goldman Sachs sa chystá ponúkať ethereové deriváty
ETH/USD 4H. Zdroj: TradingView

Na prerušenie medvedej korekcie je potrebná sviečka uzavretá nad 4 030 dolármi. Po splnení týchto podmienok bude ETH predstavovať štart býčích pretekov smerom k 127,2 % Fibonacciho retracementu na target 5 115 dolárov.

Binance

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.