Aktivita siete BTC pri ATH - počet adries prudko rastie!

Redakcia Bitcoin Skupiny

23.11.2020

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Bitcoin bol zachytený v intenzívnom rozmachu, keď si kupujúci udržali úplnú kontrolu nad svojimi cenovými akciami, ktoré ich posúvajú smerom k 19,000$. To, kde bude trend BTC pokračovať, pravdepodobne nastaví smerovanie pre celý trh. Bitcoinová sieť rastie v zásade zdravo a jej využitie dokonca dosahuje historické maximá.

Nachádzame sa na jednom z najintenzívnejších býčích trhov od roku 2017. Nielen, že Bitcoin je len chlp od ATH, ale aj zvyšok kryptotrhu sa tlačí vyššie. Zdravie bitcoinovej siete je pravdepodobne najsilnejšie, aké kedy bolo.

Nedávne prerazenie Etherea nad 500 dolárov umožnilo, aby aj sektor DeFi rástol vyššie, pričom všetky blue chips DeFi prekonali agregovaný trh.

Čítajte tiež - Likvidný počet BTC klesá – môžu za to inštitúcie

BTC sa tlačí nad 19,000$

V čase písania tohto článku sa bitcoin obchodoval na cene 18,600 dolárov. To znamená obrovský nárast z nedávneho minima 17,400 dolárov stanoveného len pred pár dňami. Intenzita rastúceho trendu celého trhu stále rastie.

StormGain

Bitcoin sa snaží premeniť svoj predchádzajúci odpor 18,600 dolárov na podporu. Ak by sme boli svedkami tojho, že to BTC dokáže, cena by pravdepodobne dosiahla vyššiu úroveň ako ATH.

Čítajte tiež - BTC kapitalizácia je na ATH, no cena nie – prečo?

Rozmach aktivity siete

Súčasný stav siete Bitcoinu dosahuje úrovne blížiace sa k ATH, pričom aktívne adresy bitcoinu dosahujú úrovne, ktoré sa od januára 2018 neobjavili.

PREČÍTAJ SI TIEŽ:
BTC bullrun - objemy rastú no poplatky klesajú

Aktívnych adries BTC bolo 1,19 milióna dolárov, čo je najvyššia hodnota od januára 2018.

Aktivita siete BTC

Aktivita siete BTC

To, kde budú v najbližšom období trendy celého trhu bude závisieť do veľkej miery od budúceho uzatvárania denných sviečok Bitcoinu. Makroekonomický pohyb však naznačuje, že tento trend smerom nahor pretrvá aj najbližšie obdobie.

PrimeXBT

Redakcia Bitcoin Skupiny

Bitcoin magazín prináša denný obsah noviniek a analýz z kryptomenového sveta. Zároveň sa zameriavame na návody a recenzie známych značiek a búrz. Vždy bolo a stále bude naša priorita vzdelávanie.